MHP Erzurum Milletvekili Adayları Cumhur İttifakına Destek İstiyorlar

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, beraberinde teşkilat üyeleri ile birlikte Tortum ve Uzundere ilçelerinde temaslarda bulundu. MHP Erzurum Milletvekili adayı, tecrübeli siyasetçi Şimşek Akpınar ise İspir ve Pazaryolu´nda seçim çalışmalarını sürdürdü.
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Şimşek Akpınar ve Serhat Kılıç ise İspir ve Pazaryolu ilçelerinde vatandaşlar ile buluştu. İlçe kaymakamı ve kamu kuruluşlarını ziyaret eden Akpınar, daha sonra ilçe halkı ile bir araya geldi.
Mecliste güçlü bir parti olmaları halinde ceza kanununda gerekli düzenlemeleri yaparak kader kurbanlarına af çıkaracaklarını vurgulayan MHP Milletvekili adayı Şimşek Akpınar, “ Bunun için Milliyetçi Hareket Partisi´nin Mecliste sandalye sayısını artırması gerekir.
Cumhur İttifakı´ kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ı MHP olarak destekliyoruz. Seçmenin de bu ülkenin çimentosu olan MHP´yi sandıkta desteklemesi gerekir. Cumhur İttifakı, sadece bir seçim ittifakı değildir. Türkiye´ye yönelik iç ve dış kaynaklı, hasmane girişimler karşısında milli ve ahlaki duruş ve bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir. Cumhur İttifakı, Türkiye´yi hedef alan saldırılar karşısında parti çıkarları ve günlük siyaset hesapları yapmaksızın ortak bir duruş ortaya koymaya ve Türkiye´yi zayıflatarak uluslararası operasyonlara açık hale getirmeye yönelik her türlü faaliyetin karşısında yer almaya kararlıdır” dedi.
 

© Copyright 2018. Tüm hakları "Şimşek Akpınar Mhp Erzurum Milletvekili Adayı Websitesi"ne aittir.